دوازدهمین آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی

به اطلاع متقاضیان آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی (سامفا) می‌رساند، دوازدهمین دوره آزمون سامفا (دانشگاهی) در روز جمعه به تاریخ 1402/10/22 (22 دی‌ماه سال 1402 شمسی برابر با 12 ژانویه ‌سال 2024 میلادی و 29 جمادی الثانی سال 1445 قمری) در داخل کشور شامل شهرهای: قم، تهران، همدان، سنندج (فقط صبح) و خارج از کشور در کشور عراق و در شهرهای نجف اشرف، بغداد، بصره و سلیمانیه (صبح و بعدازظهر) برگزار خواهد شد.

 کارت‌های‌ شرکت در آزمون برای‌ متقاضیان‌ آزمون‌ مذکور براساس‌ مندرجات‌ بند «الف‌» این‌ اطلاعیه‌ بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و متقاضیان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی باید مطابق بند «ب» همین اطلاعیه اقدام کنند. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج شده است.
لازم به توضیح است این آزمون در حوزه های داخل کشور بصورت الکترونیکی و در خارج از کشور به روش مبتنی بر کاغذ برگزار خواهد شد و ساعت برگزاری‌آزمون به شرح ذیل است:
1-شروع فرآیند آزمون در داخل کشور در ساعت 8:30 صبح خواهد بود. لازم است داوطلبان در ساعت 8:00 صبح در حوزه برگزاری آزمون حضور داشته باشند.
2-زمان شروع فرآیند آزمون در حوزه‌های خارج از کشور نوبت صبح در ساعت 8:30 صبح ‌و نوبت بعدازظهر در ساعت 14:00 خواهد بود. لازم است داوطلبان نیم‌ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند. 


الف) نحوه‌ و زمان پرینت برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون:


کارت‌های‌ شرکت در‌ آزمون‌ متقاضیان به همراه برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز چهار‌‌شنبه به تاریخ 1402/10/20 لغایت روز پنجشنبه به تاریخ 1402/10/21برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری ثبت‌نام (12 رقمی) و یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام (16 رقمی) و شماره گذرنامه یک نسخه پرینت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه نمایند.


ب) رفع نقص کارت شرکت در آزمون:


چنانچه متقاضیان مغایرتی در اطلاعات ثبت‌نامی خود با مندرجات کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند باید موارد اصلاحی را حداکثر تا تاریخ 1402/10/23 از طریق سیستم پاسخ‌گویی به نشانی:https://request.sanjesh.org  ارسال نمایند. همچنین درصورت وجود مغایرت در عکس روی کارت لازم است با همراه داشتن دو قطعه عکس در صبح روز جمعه به تاریخ 1402/10/22 و قبل از برگزاری آزمون، به مسئول برگزاری این آزمون (با توجه به جدول ذیل) مراجعه کنند تا نسبت به بررسی موضوع اقدام شود.
یادآوری مهم: متقاضیانی که شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام خود را فراموش نموده‌اند، می‌توانند برای دریافت شماره پرونده با شماره تلفن 36270094 با پیش شماره 026 تماس حاصل نمایند. 
داوطلبان حوزه های داخل کشور در صورتی که مشکلی در پرینت کارت خود مشاهده نمودند برای پیگیری لازم است با شماره تلفن اعلام شده (تلفن 36270094 با پیش شماره 026) تماس حاصل نموده و متقاضیان حوزه‌های کشور عراق (شهرهای نجف اشرف، بغداد، بصره و سلیمانیه) لازم است برای رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون خود در تاریخ تعیین شده به آدرس محل برگزاری که بر روی کارت آزمون درج شده، مراجعه نمایند. 

 

جدول استان، کشور و شهرمحل برگزاری آزمون

 

استان/کشور

نام شهرستان محل برگزاری آزمون

استان / شهرستان محل اقامت

قم

قم

تمامی داوطلبان قم و اصفهان

تهران

تهران

تمامی داوطلبان تهران

کردستان

سنندج

تمامی داوطلبان سنندج

همدان

همدان

تمامی داوطلبان همدان

عراق

نجف اشرف

تمامی داوطلبان نجف اشرف

عراق

بغداد

تمامی داوطلبان بغداد

عراق

بصره

تمامی داوطلبان بصره

عراق

سلیمانیه

تمامی داوطلبان سلیمانیه

 

پ) آدرس محل رفع نقص کارت و برگزاری داوطلبان خارج کشور:

 

نام شهر

آدرس

نجف اشرف

شارع النجف - کوفة، جسر الإسکان بالقرب من اولاد الحاج محمد علی الخزرجی، مؤسسة الغری للمعارف الإسلامیة

بغداد

الکاظمیة المقدسة، شارع 60، مجمع الأمیر الطبی، الطابق الثانی، مرکز قلم للتعلیم والترجمة

بصره

البصرة البراضعیة شارع سید امین، القنصلیة العامة للجمهوریة الاسلامیة الایرانیة

سلیمانیه

سلیمانیه - کردستان عراق سلیمانیه جاده فرودگاه دانشگاه ملی سلیمانیه عراق دانشکده زبان‌های خارجی دانشگاه طبقه دوم، محل برگزاری آزمون بین‌المللی سامفا سلیمانیه

                           


نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

فرم ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی